O nás

Jsme tým poskytující konzultanční, manažerské a analytické služby pro Vaše projekty, byznys plány a IT systémy.

Pomáháme vám s řízením projektů, aplikací projektového řízení. Zpracováváme pro vás business analýzy a poskytujeme vám konzultace pro váš vaše uspěšnější podnikání. Již takřka 20 let vám pomáháme udržet vaši konkurenceschopnost a zdokonalujeme vaše IT jak konkrétními implementacemi, tak analýzou IT a tvorbou komplexnějsí a pevnější architektury.

Poskytujeme vám GDPR business konzultace s výrazným IT přesahem a vyváženým přístupem.

Nově Vám nabízíme také funkci externího Pověřence pro ochranu osobních údajů takzvaného DPO (Data Protection Officer). Na řešení GDPR máme podíl v

Moneta money bank logoUPC logoPečovatelská služba Prahy 6 logoHAAS, s.r.o.

 

Naše vize

Vy, naši klienti, naši stabilní partneři, kterým přinášíme to nejlepší z našich znalostí a zkušeností, abychom Vám pomohli dosáhnout na Vaše cíle.

Naše poslání

Udržovat vysokou úroveň odborné práce a kvalifikace, formování a prosazování etiky při nabízení, poskytování a využívání služeb. Garantujeme kvalitu našich odborníků s vysokou úrovní znalostí a zkušeností ve své oblasti.


Kvalifikace

Naše firma se snaží průběžně zvyšovat kvalifikaci svých pracovníků proškolováním a certifikací. Jsme tak i držitelem několika důležitých certifikátů. Absolvovali jsme následující certifikace, kurzy nebo školení

Obrázků: 5

Reference

Děláme to jinak. Ale dobře. A taky, abychom dodrželi co slíbíme. Námi realizované zakázky musí dávat smysl Vám i Vašim zaměstnancům. Teprve pak můžeme být spokojení - a proto jste spokojení i Vy, naši klienti.

Obrázků: 41

Kontakty

Hlavní kontaktní informace na Vaše klíčové kolegy najdete zde. Pro rychlý kontakt můžete využít číslo +420 608 416 151.